ثبت سفارش تولید محتوا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اولین جایی که در دنیای دیجیتال سوال خود را بیان می کنید، کجاست؟ حدس میزنم که گوگل (Google) باشد. طبیعی است، شما تنها نیستید، موتور جستجوی گوگل روزانه بیشتر از 4 میلیارد سوال را جوابگو است!

وقتی که سوال خود را تایپ کردید و اینتر را زدید، لینک هایی برای شما نمایان می شود که هر کدام از آنها یک محتوا هستند. شاید این را بدانید شاید هم نه، اما همه ی ما، مصرف کننده های محتوا به صورت روزانه هستیم.

تولید محتوا به پروسه ی ایجاد کردن سر فصل هایی خلاقانه برای نمایش داده شدن برای مشتری ها یا بیننده های شما، گفته می شود.

نوشتن مطالب و یا ایجاد کردن محتواهای بصری و اطلاعات دادن در راستای ایده ی اصلی محتوای شما، که در فرمت های مختلفی مثل نوشته ها، عکس ها، ویدیو ها، اینفوگرافیک ها و … به بیننده شما ارائه داده می شود، بخشی از این پروسه است.
وقتی شما تولید محتوایی انجام می دهید، اطلاعاتی رایگان و کارآمد را در اختیار مخاطبان خود می گذارید و مشتری هایی با پتانسیل بالایی را به سمت وب سایت خود می کشید و در همان حال برای مشتری های قدیمی خود ارتباطی با کیفیت با خود ایجاد کرده اید![/vc_column_text]

اوووپس! نتوانستیم جای گذاری فرم شما را انجام بدیم.

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”60px”][vc_text_separator title=”معرفی انواع تولید محتوا و قیمت هر کلمه” color=”juicy_pink”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_text_separator title=”محتوای بازنویسی”][vc_column_text]

بازنویسی مطلب به این صورت است که شما لینک یک مطلب از پیش منتشر شده را در اختیار ما قرار داده و ما با مطالعه ی آن شروع به نوشتن مجدد با ادبیات و سبک خودمان می کنیم. در نهایت مطلب تولیدی،تفاوت زیادی با مطلب اصلی خواهد داشت.

قیمت هر کلمه محتوای باز نویسی : 35 تومان

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_text_separator title=”محتوای ترجمه”][vc_column_text]

با توجه به کلمه کلیدی و موضوعی که شما در اختیار ما قرار می دهید ما بهترین سورس های انگلیسی زبان را بصورت کاملا روان ترجمه کرده و در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین گوگل هم برای محتواهای ترجمه شده ارزش زیادی قائل است.

قیمت هر کلمه محتوای ترجمه : 45 تومان

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_text_separator title=”محتوای تالیف و ترجمه”][vc_column_text]

محتوای تالیف و ترجمه، محتوایی است که بخشی از آن توسط ما بصورت اختصاصی تولید شده و بخشی از آن نیز ترجمه مطلب یا مطالب مرتبط انگلیسی می باشد. این محتوا ها کاملا اختصاصی می باشند و نمونه آنها در وب سایت دیگری وجود ندارد.

قیمت هر کلمه محتوای تالیف و ترجمه : 55 تومان

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_text_separator title=”محتوای تالیفی”][vc_column_text]

محتوای تالیفی، محتوایی است که با استفاده از موضوعی که شما در اختیار ما قرار می دهید ما شروع به نوشتن مطلب در آن زمینه می کنیم و از سایر مطالب فارسی یا انگلیسی داخل وب استفاده نمی کنیم. این محتواها کاملا اختصاصی تولید می شوند.

قیمت هر کلمه محتوای تالیفی : 50 تومان

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]