Search
Close this search box.

مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام

ما با شما تماس می گیریم

ما با شما تماس می گیریم

3/5 - (1 امتیاز)

دلیل اهمیت مدیریت اینستاگرام چیست ؟ همانطور که در مقاله توسعه کسب و کار با شبکه های اجتماعی گفتیم، الان دیگر زمان تبلیغات و توسعه کار و تجارت به وسیله ادوات تبلیغاتی قدیمی نیست. الان برد با مجموعه ای است که بیشترین تمرکز و هزینه ی تبلیغاتی خود را شامل شبکه های اجتماعی کند.

البته این به معنی این نیست که ما مخالف تبلیغات فیزیکی ( مانند تراکت، بروشور، کاتالوگ، بیلبورد و … ) هستیم. بلکه منظور این است که شما باید تمرکز تبلیغاتی خود را روی شبکه های اجتماعی بگذارید. به طور مثال اگر قبلا 80 درصد هزینه های تبلیغاتی خود را صرف تبلیغات فیزیکی میکردید، بایستی از امروز 90 درصد آن را به شبکه های اجتماعی اختصاص دهید و 10 درصد آن را برای تبلیغات فیزیکی.

در حال حاضر شاهد این هستیم که عموم شرکت ها، سازمان و مجموعه ها، شخصی را بعنوان مدیر شبکه های اجتماعی خود استخدام می نمایند و شخص مذکور صرفا بر روی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، لینکدین، کانال تلگرام، پینترست و … آن مجموعه کار میکند.

حال پیشنهادی که ما برای شما داریم این است که نیاز نیست شخصی را به استخدام مجموعه خود در آورید که طراحی اینستاگرام و مدیریت آن را برای شما انجام دهد. ( بهتر میدانید که حضور فیزیکی شخص در محل کار شما بسیار هزینه بر میباشد. از اشغال یک سیستم و میز گرفته تا انواع هزینه هایی مانند حقوق، بیمه، اضافه کار، پاداش، سنوات و … ) .

روشا، با گردآوری تیمی تخصصی در زمینه اینستاگرام، بسته پیشنهادی ای برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بتوانید با کمترین هزینه و بالاترین دقت و کیفیت، مدیریت شبکه های اجتماعی خود را انجام دهید و بازدهی آن را در درامد خود احساس کنید.

خدمات توضیحات
تولید محتوای متنی مطابق با نوع فعالیت شما
طراحی تصاویر گرافیکی با استفاده از تصاویر خلاقانه
شناسایی مخاطب و تنظیم استراتژی شناخت بازار هدف شما
آنالیز محتوا و تهیه گزارش گزارش های هفتگی از وضعیت شبکه های اجتماعی شما
افزایش تعداد کاربران افزایش فالوور ها ( دنبال کنندگان )
پاسخ به کامنت ها و دایرکت ها پاسخ دادن به نظرات کاربران و راهنمایی ایشان
ساخت هشتگ های مرتبط و استفاده از هشتگ های عمومی هشتگ ها مهمترین بخش شبکه های اجتماعی هستند
تبلیغات شما در سایر صفحات تبلیغات تبادلی در صفحه های همکاران شما

 

سفارش آنلاین مدیریت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *