تبلیغات در لینکدین

تبلیغات در لینکدین

ما با شما تماس می گیریم

ما با شما تماس می گیریم

لطفا امتیاز دهید

لینکدین یا لینکداین یکی از شبکه های مجازی است که طرفداران آن عموماً کارآفرینان، تولیدکنندگان، صاحبان مشاغل و کسب و کارها و افراد جویای کار هستند. این شبکه اجتماعی، یکی از مهمترین شبکه های بیزینسی دنیا محسوب می شود که فعالیت های آن عموماً در حوزه کسب و کار می باشد. در این مطلب می خواهیم به طور مفصل به بحث تبلیغات در لینکدین بپردازیم.

 

لینکدین چیست ؟

هر چیزی که درباره لینکدین باید بدانید !

کمتر پیش می آید که وقتی وارد این سایت شوید ( چه از طریق وب سایت مستقیم آن و چه از طریق اپلیکیشن های موبایل ) پست ها و مطالبی ببینید که خارج از بحث کسب و کار، معرفی نمونه کار و نظرسنجی ها باشند. در واقع تمام کاربران این شبکه اجتماعی، تمایل دارند زیر و بم فعالیت خودشان را در آنجا به نمایش گذاشته و از تجربیات و نظرات سایرین استفاده نمایند.

صاحبان مشاغل در صفحه شخصی خود در لینکدین به معرفی خدمات، محصولات و فعالیت های خود می پردازند، بیوگرافی مجموعه و کارکنانشان را قرار داده و نمونه کارهای جدیدشان را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.

همچنین افرادی که جویای کار هستند، بیوگرافی کاملی از خود را به همراه سوابق، مدارک و مهارتها در صفحه شخصیشان قرار می دهند و به معرفی نمونه کارهای خود می پردازند تا کارفرمایانی که به دنبال نیروی کار هستند، با مطالعه پروفایل ایشان، بتوانند به آشنایی کاملی برسند.

در واقع لینکدین پلی است میان کارفرمایان و کارجویان. که البته فراموش نکنیم که بسیاری از افراد در آنجا به دنبال افرادی می گردند که به نوعی با یکدیگر همکار باشند و با ارتباط برقرار کردن با یکدیگر به تبادل اطلاعات با هم می پردازند.

 

تبلیغات در لینکدین

لینکدین یک شبکه اجتماعی رایگان است. شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید پروفایل خودتان را بسازید و به معرفی مزایا و نقاط قوت کسب و کار و فعالیت خود بپردازید و برای موفقیت وب سایت و یا کسب و کارتان تبلیغات نمایید. رمز موفقیت در لینکدین است که طوری پروفایل شخصی یا کاری خود را بسازید که مخاطبی که وارد آن می شود، بعد از مطالعه صفحه شما، به دید کامل و جامعی در مورد شرکت، سازمان، مجموعه و یا شخص شما برسد.

بسیاری معتقند باید همیشه نقطه کوری برای بازدید کنندگان در نظر گرفت تا تشنه ی بدست آوردن اطلاعات بیشتر باشند. ولی اگر نظر ما را می خواهید، در لینکدین هیچ نقطه ی کوری برای مخاطبانتان باقی نگذارید. شاید در اینستاگرام یا توییتر افراد عادی و کم سن و سالی که فقط به دنبال تفریح و پر کردن اوقات فراغتشان هستند حضور داشته باشند. که از این صفحه به آن صفحه و از این پروفایل به آن پروفایل بروند و هدف خاصی هم برای این کار نداشته باشند ( حتی شاید خود شما هم وقتی وارد این شبکه ها شدید، این رویه را پیش بگیرید ) ولی مطمئن باشید کاربران لینکدین از این دسته افراد نیستند و از حضور در آنجا اهداف خاصی را دنبال می کنند.

آنها معمولا پر مشغله هستند و حوصله ی زیادی برای کنجکاوی و کند و کاو در اطلاعات بیرون از پروفایل شما ندارند. پس بهتر است اگر توانستید آنها را ترغیب کنید که از پروفایلتان بازدید کنند، هر چیزی که مد نظرشان است را آنجا داشته باشید که بتوانید بازخورد خوبی دریافت کنید.

 

راه اندازی و آموزش لینکدین

همکاران متخصص شبکه های اجتماعی ما در چاپ روشا، می توانند صفحات کاری شما در لینکدین را راه اندازی کرده و بهینه سازی نمایند. لطفا در صورتی که نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید و یا می خواهیم تبلیغات در لینکدین انجام دهید با ما تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *